Fabirco

 
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
fabir  

harçlar

Fabgrout-GR
Tanımlama:
Fabgrout-GR bir kuru, karma ve suya ihtiyacı olmayan ve kullanıma hazır ara dolgu maddesidir. İki eleman arasında olan boşluğunun doldurulması için tasarlanmıştır.  


Fabgrout – CA
Tanımlama:
bir tür hazır kuru beton dır ki su ve fabir özel jellerden birile karıştırıldıktan sonra kasılmasız ve genişleyen beton oluşumuna neden olur ki iri taneli olduğu yüzünden yarı hacili yapılarda kullanıla bilir.


Fabgrout – GR18
Tanımlama:
Fabgrout – GR18 açıklamaları:karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout – GR28
Tanımlama:
Fabgrout – GR28 açıklamaları:yüksek dayanıklı karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout – GR2
Tanımlama:
Fabgrout – GR2 karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout – GR3
Tanımlama:
Fabgrout – GR3 karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout Epoxy
Tanımlama:
fabgrout epoxy ikili bir ürün ki 2-1 oranında iyi karıştırılmış ve farklı renklerden oluşan hemojeni harç ile karıştırıldıktan sonra 25 cme varan ince kalınlığile kaplaması sağlana bilir ve çok yüksek mekanik mukavemete (basınç ve çekim) sahibdir.

 
 
 
Login

Links