Fabirco

 
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
fabir  

beton katkıları

Fabcrete – 100 Süper plastikleştirici ve Su Azaltıcı
Tanımlama:
Süper plastikleştirici maddelerden olan Fabcrete - 100, sıvı olarak Naftalin Sulfunat temeli ile üretilir


Fabcrete 101 Süper plastikleştirici ve Su Azaltıcı
Tanımlama:
Fabcrete 101, 3. Grup Akıtıcı maddelerden sayılır, Polimer üretme teknolojisi ile yüksek polimerizasyon ve molekül ağırlığı ile üretilir.


Fabcrete 102 Süper plastikleştirici ve Su Azaltıcı
Tanımlama:
Fabcrete 102, 3. grup süper plastikleştirici ve su azaltıcı ve akıtıcı maddelerden sayılır, Polimer üretme teknolojisi ile yüksek polimerizasyon ve molekül ağırlığı ile üretilir.


Fabflow 206 Özel SCC & HPC için özel süper plastifiyan
Tanımlama:
Fabflow 206, süper akıtıcı sıvı maddedir ve Poli-karboksilik temeli ile üretilir. Özel betonlar düzeltmek ve mesleki iş siteleri inşaatı için tasarlanmıştır.


Fabplast 20 Düşük doz Plastikleştirici ve geciktirici Katkı
Tanımlama:
Fabplast 20, bir akıtıcı ve plastikleştiren jöledir. Betonun elemanlarına tesir edip, onu plastikleştirip, katılaşması ve sertleşmesini yavaşlatır..


FABANTIFZ-NRE Beton Antifrizi
Tanımlama:
Fabantifz-Nre Klorür temelli, çok aktif ve tesirli beton katkı maddesidir. İşbu katkıda betona zararlı olan maddelerden yararlanmamıştır.


Fabantifz-RE
Tanımlama:
Fabantifz-RE Klorür suz ve azotlu bileşikleri temelli, beton katkı maddesidir. Azotlu maddeler ve nitojen kalsiyum bilimsel kaynaklara dayanarak korozyon önleyici bir madde olarak tanılıyor.


Fabflow – C–20-süper akıtıcı
Tanımlama:
Fabflow – C–20 süper akıtıcı sıvı yeni ve özel tasarlanmış maddedir ve Poli-karboksilik temeli ile üretilir. Özel Betonlar düzeltmek ve mesleki iş siteleri inşaatı için tasarlanmıştır.


FabAiR –SP10
Tanımlama:
FABAİR açıklamalar: geçirgenliği azaltmak ve buz donma ve erime döngülerine karşı beton yapılarının hizmet ömrünü artma amaçlı özel bir kabarcık yapıcı.


Fab shot _HPS
Tanımlama:
HPS Fabshot Açıklamalar: temeli kısa ve uzun vedeli güçlu katkı olan ve püskürtme brtonu hendekleyen bir madde aynı zamanda sıcaklık hızlı değişimlerin risklerini ve bakım ve koruma beton olacaktır için gerekli süreyi azaltır


Fabband-PS
Tanımlama:
Fabband-PS Açıklamalar: beton jel yapıştırıcı olarak kullanmaya hazır. Bu ürün Fabban gibi fabir kimya firmasının ürünü ama tek farkı jel halinde sunuluyor olması.bu ürün artı beton mühürlemesi içinde kullanılır.


Fabantifz-RE-350
Tanımlama:
Fabir ürünleri arasında ekonomik açıdan en optimize olan ve 0 -8 C sıcaklık aralığında en düşük maliyet ile kullana bilinen Fabantifz-RE-350 antifreez betonudur.


Fabband-APS
Tanımlama:
Fabband-APS açıklamaları:çekim mukavemetini artmak için polipropilen elyaflı kullanmaya hazır olan beton jel yapıştırıcı ki bu elyaf beton dayanıklığını dinamik yüklere karşı artar.


 
 
 
Login

Links