Fabirco

 
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
fabir  

Product List

Modifiye Silicafume Jölesi - P1RB
Tanımlama:
P1RB klâslı Silicafume Jölesi, şirketimizin icadı olup ve onun formülü ilgili idarede tescil edilmiştir. .


Modifiye Silicafume Jölesi - AP2RC
Tanımlama:
AP2RB klâslı Silicafume Jölesi, plastik çatlakalarının azalması, basınç, eğim ve çekim üzere mukavemetlerin yükselmesi, özellikle baraj betonlarında uygulaması tavsiye edilir.
 

Modified Silica Modifiye Silicafume Jölesi-RP2RB
Tanımlama:
RP2RB klâslı Silicafume Jölesi, şirketimizin icadı olup ve onun formülü ilgili idarede tescil edilmiştir
 

Fabcrete – 100 Süper plastikleştirici ve Su Azaltıcı
Tanımlama:
Süper plastikleştirici maddelerden olan Fabcrete - 100, sıvı olarak Naftalin Sulfunat temeli ile üretilir
 

Fabcrete 101 Süper plastikleştirici ve Su Azaltıcı
Tanımlama:
Fabcrete 101, 3. Grup Akıtıcı maddelerden sayılır, Polimer üretme teknolojisi ile yüksek polimerizasyon ve molekül ağırlığı ile üretilir.
 

Fabcrete 102 Süper plastikleştirici ve Su Azaltıcı
Tanımlama:
Fabcrete 102, 3. grup süper plastikleştirici ve su azaltıcı ve akıtıcı maddelerden sayılır, Polimer üretme teknolojisi ile yüksek polimerizasyon ve molekül ağırlığı ile üretilir.
 

FABCURE 550
Tanımlama:
Beton Özel Kürü.
 

Fabflow 206
Tanımlama:
Fabflow 206, süper akıtıcı sıvı maddedir ve Poli-karboksilik temeli ile üretilir. Özel betonlar düzeltmek ve mesleki iş siteleri inşaatı için tasarlanmıştır.


Fabgrout-GR
Tanımlama:
Fabgrout-GR bir kuru, karma ve suya ihtiyacı olmayan ve kullanıma hazır ara dolgu maddesidir. İki eleman arasında olan boşluğunun doldurulması için tasarlanmıştır.


Fabplast 20
Tanımlama:
Fabplast 20, bir akıtıcı ve plastikleştiren jöledir. Betonun elemanlarına tesir edip, onu plastikleştirip, katılaşması ve sertleşmesini yavaşlatır..


FABFLOOR-HT
Tanımlama:
Fabfloor-HT bir kuru toz ve kullanıma hazır karışımdır. İşbu madde mukavim yüzey yaratmak için kullanılır, aşınma ve erozyona karşı olup yüksek mukavemete sahiptir.


FABANTIFZ-NRE Beton Antifrizi
Tanımlama:
Fabantifz-Nre Klorür temelli, çok aktif ve tesirli beton katkı maddesidir. İşbu katkıda betona zararlı olan maddelerden yararlanmamıştır.


Renkli Modifiye Mikrosilis Jeli
Tanımlama:
bu renkli jeller toz boyaların aksine betonda dayanım ve dayanaklığı artırırken aynı zamana güç artımına neden olur.


Fabflow – C–20-süper akıtıcı
Tanımlama:
Fabflow – C–20 süper akıtıcı sıvı yeni ve özel tasarlanmış maddedir ve Poli-karboksilik temeli ile üretilir. Özel Betonlar düzeltmek ve mesleki iş siteleri inşaatı için tasarlanmıştır.


Fab shot _HPS
Tanımlama:
HPS Fabshot Açıklamalar: temeli kısa ve uzun vedeli güçlu katkı olan ve püskürtme brtonu hendekleyen bir madde aynı zamanda sıcaklık hızlı değişimlerin risklerini ve bakım ve koruma beton olacaktır için gerekli süreyi azaltır


FabAiR –SP10
Tanımlama:
FABAİR açıklamalar: geçirgenliği azaltmak ve buz donma ve erime döngülerine karşı beton yapılarının hizmet ömrünü artma amaçlı özel bir kabarcık yapıcı.


Fabantifz-RE
Tanımlama:
Fabantifz-RE Klorür suz ve azotlu bileşikleri temelli, beton katkı maddesidir. Azotlu maddeler ve nitojen kalsiyum bilimsel kaynaklara dayanarak korozyon önleyici bir madde olarak tanılıyor.


Fabband-PS
Tanımlama:
Fabband-PS Açıklamalar: beton jel yapıştırıcı olarak kullanmaya hazır. Bu ürün Fabban gibi fabir kimya firmasının ürünü ama tek farkı jel halinde sunuluyor olması.bu ürün artı beton mühürlemesi içinde kullanılır.


Fabband-APS
Tanımlama:
Fabband-APS açıklamaları:çekim mukavemetini artmak için polipropilen elyaflı kullanmaya hazır olan beton jel yapıştırıcı ki bu elyaf beton dayanıklığını dinamik yüklere karşı artar.


Fabantifz-RE-350
Tanımlama:
Fabir ürünleri arasında ekonomik açıdan en optimize olan ve 0 -8 C sıcaklık aralığında en düşük maliyet ile kullana bilinen Fabantifz-RE-350 antifreez betonudur.


Fab Oil
Tanımlama:
Kalıp ayırıcı kimyasal yağ


Fabcote - EML
Tanımlama:
suda çözünen polimer malzemeye dayanı bir minor madde ki kuruduktan sonra beton yüzeylerine iyi yapışır.


Fabgrout – GR3
Tanımlama:
Fabgrout – GR3 karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout – CA
Tanımlama:
Açıklamalar:bir tür hazır kuru beton dır ki su ve fabir özel jellerden birile karıştırıldıktan sonra kasılmasız ve genişleyen beton oluşumuna neden olur ki iri taneli olduğu yüzünden yarı hacili yapılarda kullanıla bilir.


Fabgrout – GR2
Tanımlama:
Fabgrout – GR2 karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout – GR18
Tanımlama:
Fabgrout – GR18 açıklamaları:karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout – GR28
Tanımlama:
Fabgrout – GR28 açıklamaları:yüksek dayanıklı karışılmış ve kullanıma hazır kuru bir harç.kullanıma hazırlanması için sudan başka başka bir katkıya gerek yoktur.


Fabgrout Epoxy
Tanımlama:
fabgrout epoxy ikili bir ürün ki 2-1 oranında iyi karıştırılmış ve farklı renklerden oluşan hemojeni harç ile karıştırıldıktan sonra 25 cme varan ince kalınlığile kaplaması sağlana bilir ve çok yüksek mekanik mukavemete (basınç ve çekim) sahibdir.


Fabproof-CT
Tanımlama:
Fabproof-CT çimento esaslı ve oldukca ekonomik bir madde su geçirmez kaplama için su negatif ve pozitif hidrostatik basınç Karşı kullanılır.


Fab bond
Tanımlama:
su kullanımına gerek duymayan hazır bir ürün.beton,alçı ve kireç yapışma ve gelirim gücünü artırmak için tamamen homojen.

 
 
 
Login