Fabirco

 
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
fabir  

Hizmetler

Fanavaran İran beton şirketi(fabir) , müşterilerinin beton sanayi alanındaki hizmetlerinin bilincinde olup , hedeflerini daha çok yarar ve üretimlerin işlevine yönlendirip , hizmetlerini ve üretimlerini müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre uyarlayıp , hizmet ünvanı ve kalıbına sığdırarak müşterilerine kefil olup ve güvenlerini kazanıp alıcılara takdim ediyorlar. Fanavaran İran beton şirketi(fabir)satıştan sonraki hizmetleri:
1- Servis ve rehberlik ve müşteri tekniksel himayeti altında kullanılacak yerde bedava,fabir müşterilerine  takdim eder.
2- Mahsüllerin keyfiyet tezmini ve beton ilavelerini  standartlara uygun şekilde  alıcıya sunulmasi..
3- Beton ilaveleri ve mahsüllerin geri vermede
4- Electronik hizmetler:
Fanavaran İran beton  şirketi fabir ayni zamanda müşterilere kısa zamanda daha iyi bir hizmet sunabilmek icin elekronik adressle müşterilere online olarak hizmetini sunar.Müşteriler online olarak sipariş ve alışverişlerini yapabilirler.
5- Müşterilerin fikir ve önerilerine bakmak:
Ticari bölümünde  müşteriler kendi ihtimali  fikir ve beyanlarına sorumlu olur.Eğer müşteri alışverişten sonra herhangi bir problem yada eksiklik yada keyfiyette kusur bulursa  bunu hemen hizmetler bolumune beyan etmesi gerek  ki sorun çabuk giderilsin.Sadece asağıdaki formu doldurmanız ve gondermeniz yeterlidir. Ticari bölümü müşterilerin ihtimali fikirlerine mesuldur.Eğer müşteri satiştan sonar malların keyfiyetinde  herhangi bir kusurluk görurse onu müşteri hizmetler bölümüne soylesinki sorun hemen giderilsin.Sadece asağıdaki formu doldurup  gönderiniz. <
 
 
 
Login